bg-pattern

Bar Hanoi Ceny w Menu (PL)

Ceny Zweryfikowane

PriceListo nie jest powiązany Bar Hanoi (PL)

Zrzeczenie się:

PriceListo gromadzi aktualne informacje o cenach ze źródeł, takich jak wizyty na miejscu, witryny firmowe i wywiady telefoniczne. Ceny podane na tej stronie pochodzą z co najmniej jednego z tych źródeł. Oczywiście ceny podane na tej stronie mogą nie być aktualne i mogą nie mieć zastosowania do wszystkich lokalizacji danej marki biznesowej. Aby uzyskać aktualne ceny, skontaktuj się z indywidualną lokalizacją firmy, która Cię interesuje.

O Bar Hanoi (PL)

Jakie pozycje w menu Bar Hanoi (PL) są najpopularniejsze?

Kurczak Specjalny Hanoi (Specjalny Kurczak Hanoi)

Soczysty kurczak o wyraźnych smakach Hanoi, zachwycająca mieszanka pikantnych i aromatycznych nut.

Pad Thai z Krewetkami (Pad Thai z Krewetkami)

Smażone danie z makaronu z makaronem ryżowym, doskonale ugotowanymi krewetkami i harmonijną mieszanką słodko-kwaśną i pikantną.

Wołowina Grillowana

Delikatna grillowana wołowina w specjalnej marynacie, zapewniająca wędzony aromat i zwęgloną doskonałość.

Makaron Udon z Krewetkami

Gęsty makaron udon z soczystymi krewetkami, fachowo doprawiony, aby zapewnić satysfakcjonujące doświadczenie umami.

Zupa PHO kurczak (Zupa Z Kurczakiem Pho)

Klasyczna wietnamska zupa z makaronem i kurczakiem z delikatnym kurczakiem i makaronem ryżowym.

Sajgonki z Ryżem

Wietnamskie sajgonki z zachwycającą mieszanką składników, podawane z pachnącym ryżem.

Tofu z Curry (Tofu z Curry)

Aromatyczne tofu w bogatym i aromatycznym sosie curry, zaspokajające preferencje wegetariańskie.

Jakie są ceny w Bar Hanoi (PL)?

Ceny w Bar Hanoi (PL) są rozsądne i zapewniają wartość różnorodnych dań. Dania główne z kurczakiem lub tofu kosztują 17-20 zł, natomiast dania z wołowiny i wieprzowiny kosztują 18-24 zł. Dania z makaronem i ryżem mieszczą się w przedziale 17-25 zł. Napoje orzeźwiające w cenie 6 zł.

Jakie są godziny otwarcia Bar Hanoi (PL)?

Bar Hanoi (PL) przyjmuje gości codziennie od 11:00 do 21:45. Menu „Od Szefa” dostępne jest od 12:00 do 16:00, a menu „Dania Wegetariańskie” do godziny 20:00.

Czy Bar Hanoi (PL) posiada menu dla dzieci?

Choć Bar Hanoi (PL) nie ma specjalnego menu dla dzieci, młodzi goście mogą skosztować pysznych i przystępnych opcji ze standardowego menu, takich jak „Kurczak Słodko-Kwaśny” czy „Tofu na Chrupko”.

Czy w Bar Hanoi (PL) są dostępne opcje wegańskie, wegetariańskie lub bezglutenowe?

Bar Hanoi (PL) ceni różnorodność dietetyczną i oferuje opcje wegańskie, wegetariańskie i bezglutenowe. Dla wegan dostępne są opcje takie jak „Tofu z Curry”. Wegetarianie mogą delektować się menu „Danii Wegetariańskiej”, natomiast w ofercie bezglutenowej znajdują się dania takie jak „Zupa Wegetariańska” i „Ryż z Krewetkami”.

Czy można zamówić Bar Hanoi (PL) z dostawą?

Tak, Bar Hanoi (PL) oferuje dostawę za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz popularnych dostawców, takich jak Uber Eats, Glovo i Wolt.

Jaki jest wyjątkowy napój w Bar Hanoi (PL)?

Wyróżniającym się napojem specjalnym w Bar Hanoi (PL) jest orzeźwiająca „Lemoniada”, uzupełniająca odważne smaki kuchni wietnamskiej.

Czy zalecana jest rezerwacja w Bar Hanoi (PL)?

Chociaż nie jest to obowiązkowe, zdecydowanie zaleca się dokonanie rezerwacji, zwłaszcza w godzinach szczytu, co gwarantuje bezproblemową obsługę kulinarną.

Czy Bar Hanoi (PL) oferuje miejsca do siedzenia na zewnątrz?

Tak, Bar Hanoi (PL) oferuje miejsca do siedzenia na zewnątrz, zapewniając gościom urocze doznania kulinarne na świeżym powietrzu.

Czy w Bar Hanoi (PL) dostępne są oferty łączone?

Tak, Bar Hanoi (PL) oferuje oferty łączone, zapewniające wszechstronne doznania kulinarne po rozsądnej cenie.

Kim są konkurenci Bar Hanoi (PL)?

Viet Street (PL)

Viet Street w Polsce oferuje autentyczne doświadczenie wietnamskiej kuchni ulicznej, ze specjałami takimi jak "Bánh Mì" i aromatyczną zupą "Phở".

Little HaNoi (PL)

Little HaNoi przenosi smaki Hanoi do Polski, słynie z "Bún Chả" - grillowanej wieprzowiny z makaronem i popularnych świeżych rolek "Gỏi Cuốn".

Vietnamka (PL)

Vietnamka w Polsce wyróżnia się zróżnicowanym menu, oferując ulubione dania, takie jak "Bún Riêu" - zupa z kraba i aromatyczne "Bò Lúc Lắc" - wstrząsane mięso.

PHỞ NAM ĐỊNH (PL)

PHỞ NAM ĐỊNH to ulubione miejsce w Polsce, specjalizujące się w "Phở" z unikalnym naciskiem na charakterystyczne smaki prowincji Nam Định.

Viet Nam Quan (PL)

Viet Nam Quan w Polsce to najlepszy wybór dla miłośników "Cơm Gà" - kurczaka z ryżem oraz pysznych "Bún Thịt Nướng" - grillowanej wieprzowiny z ryżem.

Viet Thai (PL)

Viet Thai w Polsce łączy kuchnie wietnamską i tajską, oferując klasyki takie jak "Phad Thai" i "Bún Thịt Nướng" dla przyjemnego doświadczenia kulinarnego.

Viet Thai House (PL)

Viet Thai House to popularne miejsce w Polsce, gdzie można skosztować takich specjałów jak "Gà Xào Sả Ớt" - kurczak w cytrynowo-chili sosie i "Pad See Ew" - smażone kluski ryżowe z sosem sojowym i warzywami, zapewniając podróż kulinarną po Azji Południowo-Wschodniej.

 

 

 

Category Restaurants
Bar Hanoi (PL) prices

Popular Restauracje