Menu

Beta Níže uvedená data o změně ceny jsou rozdílem mezi předchozím a posledním záznamem v naší databázi. Tyto dva záznamy lze odvodit z různých zdrojů a jako takové by měly být použity pouze jako odhady.
0.00
na základě 0 items ratings
CZK prices currency
Kč127.77
Průměrná Cena Položky

Prohlížíte si průměrný Burger King (CZ) ceny z 41 umístění v naší databázi.

Zřeknutí se Odpovědnosti:

PriceListo shromažďuje aktuální informace o cenách ze zdrojů, jako jsou návštěvy na místě, obchodní webové stránky a telefonní rozhovory. Ceny uvedené na této webové stránce pocházejí z jednoho nebo více těchto zdrojů. Ceny uvedené na tomto webu samozřejmě nemusí být aktuální a nemusí platit pro všechna místa dané obchodní značky. Chcete-li získat aktuální ceny, obraťte se na jednotlivé obchodní místo, které vás zajímá.

O Burger King (CZ)

Má Burger King (CZ) v nabídce vegetariánské nebo veganské možnosti?

Ano, Burger King nabízí vegetariánské a veganské verze některých jídel. Nabídka obsahuje podrobné informace o možnostech pro vegetariány a vegany.

Jaká je otevírací doba Burger King's (CZ)?

Otevírací doba se může lišit podle pobočky. Většina restaurací Burger King má však širokou otevírací dobu od časného rána do pozdního večera, například od 7:00 do 1:00. Aktuální otevírací dobu najdete na webu.

Je možné objednat jídlo online?

Ano, některé provozovny Burger King (CZ) umožňují online objednávání přes oficiální web nebo doručovací partnery.

Je možné si jídlo objednat a vyzvednout u okénka (drive-thru)?

Ano, většina provozoven Burger King (CZ) má průjezd, kde si zákazníci mohou objednat jídlo a pohodlně si ho vyzvednout, aniž by opustili vozidlo.

Jaké jsou hlavní položky v nabídce Burger King (CZ)?

Mezi hlavní položky patří klasické burgery, cheeseburgery, Whoppers a další oblíbené speciality. Kompletní nabídku s aktuálními položkami najdete na webu.

Mohou si zákazníci upravit objednávku podle svých preferencí?

Ano, zákazníci si mohou zakázku upravit dle svých přání. Stačí informovat obsluhu o konkrétních požadavcích během objednávky.

Má Burger King (CZ) dětské menu?

Ano, Burger King nabízí dětské menu s menšími porcemi a oblíbenými jídly pro nejmenší zákazníky.

Je možné rezervovat stůl v Burger King (CZ)?

Většina restaurací Burger King obvykle nenabízí rezervaci stolu. Zákazníci by si měli ověřit aktuální možnosti u konkrétní pobočky.

Kolik kalorií obsahuje průměrný burger v Burger King (CZ)?

Obsah kalorií se liší podle konkrétního druhu hamburgeru. Aktuální informace o nutričních hodnotách naleznete na oficiálních stránkách nebo v restauraci.

Je možné si objednat burger bez určitých přísad (např. bez cibule)?

Ano, zákazníci mohou požádat o úpravu položek podle svých preferencí. Stačí informovat obsluhu o konkrétních požadavcích během objednávky.

Existuje nabídka pro skupiny nebo firemní akce?

Ano, Burger King (CZ) nabízí možnosti pro skupiny a firemní akce. Pro více informací a individuální nabídku mohou zákazníci kontaktovat Burger King prostřednictvím webových stránek.

Jaká je politika ohledně potravinových alergenů?

Informace o alergenech jsou k dispozici v nabídce a na oficiálních stránkách. Zákazníci by se měli před objednávkou zeptat na konkrétní alergeny.

Nabízí Burger King (CZ) v nabídce bezlepkové varianty?

Ano, Burger King má bezlepkové možnosti pro zákazníky s citlivostí na lepek nebo celiakií. Podrobnosti najdete na oficiálních stránkách.

Kdo jsou největší konkurenti Burger King (CZ)?

McDonald's (CZ)

McDonald's je světově známý fast-food řetězec, který nabízí široký výběr populárních jídel, včetně hamburgerů, hranolků a dalších oblíbených produktů.

Blackders Burgers (CZ)

Blackders Burgers je restaurace specializující se na kvalitní burgery, které jsou připraveny s láskou k detailu a nabízí bohatou paletu chutí pro milovníky hamburgerů.

Buddy Burger (CZ)

Buddy Burger je oblíbená burgerová restaurace, která se zaměřuje na čerstvé ingredience a originální recepty, aby zákazníkům poskytla nezapomenutelný zážitek při konzumaci burgerů.

Pita Express by Hummus Bar | Anglická (CZ)

Pita Express by Hummus Bar je restaurace, která se specializuje na pité plné chutí, s důrazem na kvalitní hummus a další lahodné přísady, aby přinesla autentickou chuť Blízkého východu.

PIZZA & BURGER POMPEII (CZ)

PIZZA & BURGER POMPEII je restaurace, která kombinuje lahodné pizzy a chutné burgery, přičemž klade důraz na kvalitu surovin a originální recepty.

Pizza and Kebap Globus (CZ)

Pizza and Kebap Globus je restaurace, která nabízí širokou škálu pizz a kebabů, spojujících tradiční recepty s moderním přístupem k přípravě těchto oblíbených jídel.

Bageterie Anděl (CZ)

Bageterie Anděl nabízí lahodné bagety a sendviče v centru Anděla, spojující kvalitní suroviny s pohodlným prostředím.

Category Restaurants
Burger King (CZ) prices

Popular Restaurace