Fast Pizza Ceny w Menu (PL)

Ceny Zweryfikowane
PriceListo nie jest powiązany Fast Pizza (PL)
Oglądasz Fast Pizza (PL) ceny potwierdzone przez PriceListo w następującej lokalizacji:
Śniadeckich 1, Kielce, 25-366 PL 4(857) 466-1961
Zamówienie Online
Ceny podane w: PLN
Beta Dane zmiany ceny wyświetlane poniżej to różnica między poprzednim a ostatnim rekordem w naszej bazie danych. Oba rekordy mogą pochodzić z różnych źródeł i jako takie powinny być wykorzystywane jedynie jako dane szacunkowe.
Pozycja Cena Zmiana

Picked For You

Pizza Premium Parma
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte, prosciutto crudo, rukolą, pomidorkami cherry i serem grana padano. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Maxx
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, szynką, bekonem, salami, cebulą i pieczarkami. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Premium Pikantna Gorgonzola
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte, serem gorgonzola D.O.P. i salami spianata. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł24,90 - -
Pizza Delicata
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, szynką, kurczakiem i pieczarkami. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł20,90 - -
Pizza Classic
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, salami, bekonem i cebulą. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł20,90 - -

Pizza Premium

Pizza Premium Margheritta Fior di Latte
Pizza z sosem pelati i mozzarellą fior di latte. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł20,90 - -
Pizza Premium Salami Napoli
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte i salami napoli. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł21,90 - -
Pizza Premium Spianata
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte i lekko pikantnym salami spianata. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł21,90 - -
Pizza Premium Pikantna Gorgonzola (Pizza Premium) zł24,90 - -
Pizza Premium Capperi
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte, salami napoli i kaparami.Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte, salami napoli i białą cebulą. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł23,90 - -
Pizza Premium Salami z Cebulką
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte, salami napoli i białą cebulą. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł23,90 - -
Pizza Premium Suszone Pomidory
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte, salami napoli i suszonymi pomidorami. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł23,90 - -
Pizza Premium Spinachi
Pizza z sosem śmietanowym, mozzarellą fior di latte, czosnkiem, szpinakiem, gorgonzolą D.O.P. i kurczakiem. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Premium Zucchini
Pizza z sosem śmietanowym, mozzarellą fior di latte, grillowaną cukinią, prosciutto crudo i rukolą. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Premium Roma
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte, prosciutto crudo, rukolą, suszonymi pomidorami i octem balsamicznym. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Premium Parma (Pizza Premium) zł25,90 - -
Pizza Premium Wege
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte, grillowaną cukinią i suszonymi pomidorami. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł21,90 - -
Pizza Premium Formaggi
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte, serem gorgonzola D.O.P. i serem grana padano. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Premium Italia
Pizza z sosem pelati, mozzarellą fior di latte, pomidorkami cherry i bazylią. Pizze Premium są przygotowywane na cieście z oryginalnej włoskiej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to mozzarella fior di latte a wędliny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch. Pizze Premium podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm oraz 45 cm.
zł21,90 - -

Pizza Klasyczna

Pizza Margheritta
Pizza z sosem pelati i mozzarellą. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł11,90 - -
Pizza Capriciossa
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, szynką i pieczarkami. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł17,90 - -
Pizza Pepperoni
Pizza z sosem pelati, mozzarellą i kiełbasą pepperoni. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł18,90 - -
Pizza Hawajska
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, szynką i ananasem. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł17,90 - -
Pizza Sweete
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, szynką, kurczakiem, ananasem i kukurydzą. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł21,90 - -
Pizza Wegetariańska
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, pomidorem, cebulą, papryką i kukurydzą. Danie wegetariańskie. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł20,90 - -
Pizza Classic (Pizza Klasyczna) zł20,90 - -
Pizza Delicata (Pizza Klasyczna) zł20,90 - -
Pizza Farmerska
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, kiełbasą, bekonem, cebulą i ogórkiem kiszonym. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Mięsna Biesiada
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, szynką, salami, bekonem i kurczakiem. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Wiejska Uczta
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, bekonem, kurczakiem, kiełbasą, cebulą i papryką. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Big Mix
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, szynką, kurczakiem, pieczarkami, papryką i kukurydzą. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Maxx (Pizza Klasyczna) zł25,90 - -
Pizza Grecka
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, kurczakiem, oliwkami, serem feta, pomidorami i cebulą. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Góralska
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, serem wędzonym, bekonem i żurawiną. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Carbonara
Pizza z sosem śmietanowym, mozzarellą, czosnkiem, bekonem, pieczarkami i cebulą. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł20,90 - -
Pizza Bazyliowa
Pizza z sosem bazyliowym, mozzarellą fior di latte, szynką, pomidorami i serem grana padano. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Grillowa Uczta
Pizza z sosem BBQ, mozzarellą, kiełbasą, bekonem, kurczakiem i cebulą. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Island
Pizza z sosem 1000 wysp, mozzarellą, szynką, kurczakiem, pomidorami i kukurydzą. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł20,90 - -
Pizza Telegraf
Pizza z mozzarellą, szynką, bekonem, salami i majonezem kieleckim. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł20,90 - -
Pizza Świętokrzyska
Pizza z mozzarellą, szynką, pomidorami, szcypiorkiem i majonezem kieleckim. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł20,90 - -
Pizza Serowe Chilli
Pizza z sosem serowe chilli, mozzarellą, kurczakiem, kukurydzą i serem holenderskim. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Meksykańska
Pizza z sosem salsa, mozzarellą, kurczakiem, fasolą, kukurydzą, cebulą i chilli. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł20,90 - -
Pizza Arabska
Pizza z sosem arabskim pikantnym, mozzarellą, kurczakiem, salami i cebulą. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Piekielna
Pizza z sosem pelati, mozzarellą, salami, papryką, cebulą i chilli. Danie pikantne. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Hot American
Pizza z pikantnym dressingiem, mozzarellą, bekonem, salami, jalapeno, cebulą i tabasco. Danie pikantne. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł25,90 - -
Pizza Fast
Pizza z pięcioma ulubionymi dodatkami do pizzy. Wszystkie nasze pizze przygotowywane są na cieście z najczystszej mąki. Do przygotowania naszego sosu używamy jedynie włoskich pomidorów pelati, soli morskiej oraz świeżej bazylii. Ser to prawdziwa mozzarella. Naszą pizzę podajemy w dwóch rozmiarach 30 cm i 45 cm.
zł27,99 - -

Sosy

Sos Pomidorowy Łagodny zł2,99 - -
Sos Czosnkowy zł2,99 - -
Sos Grecki zł2,99 - -
Sos ze Świeżych Pomidorów z Bazylią zł2,99 - -
Sos Bazyliowy zł2,99 - -
Sos 1000 Wysp zł2,99 - -
Dressing zł2,99 - -
Sos Barbecue zł2,99 - -
Sos Arabski Łagodny zł2,99 - -
Sos Pomidorowy Pikantny zł2,99 - -
Sos Arabski Pikantny zł2,99 - -
Sos Meksykański zł2,99 - -
Sos Sambal zł2,99 - -
Sos Serowe Chilli zł2,99 - -
Sos Słodkie Chilli zł2,99 - -
Sos Musztardowy zł2,99 - -
Sos Amerykański zł2,99 - -

Napoje Bezalkoholowe

Coca-Cola 330 ml zł4,00 - -
Fanta 330 ml zł4,00 - -
Sprite 330 ml zł4,00 - -
Woda Mineralna Gazowana
500 ml.
zł3,50 - -
Woda Mineralna Niegazowana zł3,50 - -
Coca-Cola 1000 ml zł6,90 - -
Fanta 1000 ml zł9,90 - -
Sprite 1000 ml zł9,90 - -
Herbata Mrożona
1000 ml.
zł6,50 - -
Tymbark zł5,90 - -
Sok zł9,90 - -
Hoop Cola zł4,50 - -
Zrzeczenie się: PriceListo gromadzi aktualne informacje o cenach ze źródeł, takich jak wizyty na miejscu, witryny firmowe i wywiady telefoniczne. Ceny podane na tej stronie pochodzą z co najmniej jednego z tych źródeł. Oczywiście ceny podane na tej stronie mogą nie być aktualne i mogą nie mieć zastosowania do wszystkich lokalizacji danej marki biznesowej. Aby uzyskać aktualne ceny, skontaktuj się z indywidualną lokalizacją firmy, która Cię interesuje.
Back to Top