bg-pattern

Rocky O'Reilly's Ceny Menu (CZ)

Ověřené Ceny

PriceListo není spojen s Rocky O'Reilly's (CZ)

Menu

Beta Níže uvedená data o změně ceny jsou rozdílem mezi předchozím a posledním záznamem v naší databázi. Tyto dva záznamy lze odvodit z různých zdrojů a jako takové by měly být použity pouze jako odhady.
Prohlížíte si Rocky O'Reilly's (CZ) ceny potvrzeny PriceListo na následujícím místě:
Štěpánská 32, Prague, Hlavní město Praha, 110 00, CZ
Zřeknutí se Odpovědnosti:

PriceListo shromažďuje aktuální informace o cenách ze zdrojů, jako jsou návštěvy na místě, obchodní webové stránky a telefonní rozhovory. Ceny uvedené na této webové stránce pocházejí z jednoho nebo více těchto zdrojů. Ceny uvedené na tomto webu samozřejmě nemusí být aktuální a nemusí platit pro všechna místa dané obchodní značky. Chcete-li získat aktuální ceny, obraťte se na jednotlivé obchodní místo, které vás zajímá.

O Rocky O'Reilly's (CZ)

Jaká je otevírací doba v Rocky O'Reilly's (CZ)?

Otevírací doba v Rocky O'Reilly's je od 10:00 do 1:00, s možností oběda a večeře.

Má Rocky O'Reilly's (CZ) rezervaci stolu?

Ano, Rocky O'Reilly's obvykle nabízí rezervaci stolů, zejména pro větší skupiny nebo speciální akce. Rezervace lze provést online nebo telefonicky.

Jaké je pivní menu v Rocky O'Reilly's (CZ)?

Rocky O'Reilly's má široký výběr piva z různých místních i mezinárodních pivovarů. Zákazníci mohou ochutnat různé druhy piv, včetně točeného.

Nabízí Rocky O'Reilly's (CZ) vegetariánská nebo veganská jídla?

Ano, vegetariánské a veganské možnosti jsou k dispozici v nabídce Rocky O'Reilly. Nabídka zahrnuje různé chutné pokrmy přizpůsobené preferencím mnoha zákazníků.

Má Rocky O'Reilly's (CZ) dětské menu?

Ano, Rocky O'Reilly's obvykle nabízí dětské menu s přizpůsobenými porcemi a oblíbenými položkami pro nejmladší návštěvníky.

Je možné oslavit narozeniny nebo jiné speciální události v Rocky O'Reilly's (CZ)?

Ano, Rocky O'Reilly's je skvělým místem pro narozeninové oslavy, firemní akce nebo jiné speciální akce. Pro rezervace a zvláštní ujednání je vhodné restauraci kontaktovat předem.

Poskytuje Rocky O'Reilly's (Cz) televizory pro sledování sportu?

Ano, Rocky O'Reilly's je známý tím, že poskytuje televizory pro sledování sportovních událostí, ať už jde o fotbalové zápasy, hokej nebo jiné populární sporty.

Má Rocky O'Reilly's (CZ) možnost bezkontaktní platby?

Ano, Rocky O'Reilly's podporuje bezkontaktní platby prostřednictvím kreditních karet nebo mobilních platebních aplikací, což zákazníkům usnadňuje placení.

Může si zákazník rezervovat stůl venku v Rocky O'Reilly's (CZ)?

Ano, některá místa Rocky O'Reilly's umožňují rezervaci venkovního stolu, zejména v teplejších měsících. Doporučuje se však ověřit dostupnost a možnosti u konkrétní pobočky.

Nabízí Rocky O'Reilly's (CZ) jídlo s sebou?

Ano, nabídky Rockyho O'Reillyho s sebou. Zákazníci si mohou jídlo objednat po telefonu a vyzvednout si ho na místě.

Nabízí Rocky O'Reilly's (CZ) bezlepkové varianty?

Ano, většina provozoven Rocky O'Reilly nabízí ve své nabídce bezlepkové možnosti. Informace o bezlepkových jídlech získáte u obsluhy nebo online.

Jaké jsou oblíbené položky v nabídce Rocky O'Reilly's (CZ)?

Mezi oblíbené položky menu v Rocky O'Reilly's patří různé hamburgery, hranolky, saláty a další chutné speciality. Výběr se může lišit podle odvětví.

Existují v Rocky O'Reilly's (CZ) nealkoholické alternativy?

Ano, Rocky O'Reilly's nabízí široký výběr nealkoholických nápojů a alkoholických alternativ, včetně nealkoholických piv a koktejlů.

Nabízí Rocky O'Reilly's (CZ) dezerty nebo sladké dobroty?

Ano, v nabídce Rockyho O'Reillyho nechybí ani různé dezerty a sladké dobroty pro ty, kteří si chtějí dopřát chutné hlavní jídlo.

Kdo jsou nejlepší konkurenti Rocky O'Reilly's (CZ)?

Burger King (CZ)

V Burger King si pochutnáte na legendárních plněných hamburgerech a lahodných hranolkách ve světově proslulém fast-food řetězci.

Bar Pablo Escobar (CZ)

Bar Pablo Escobar vám přináší nezapomenutelný zážitek s exotickými nápoji a atmosférou inspirovanou legendární postavou.

T.G.I. Friday's (CZ)

T.G.I. Friday's je mezinárodní restaurační řetězec, který se specializuje na americkou kuchyni a nabízí širokou škálu pokrmů, od hamburgerů a steaků po různé chuťové speciality.

Bat Beerhouse (CZ)

V Bat Beerhouse se nechte unést do světa kvalitního pivovarnictví a chuťově bohatých pokrmů, které dokonale doplní široký výběr pivních lahůdek.

Burger Station (CZ)

V Burger Station se těšte na originální a kreativní hamburgerové kreace, které spojují prvotřídní chutě s atmosférou moderního prostředí.

Burger's Teplice (CZ)

V Burger's Teplice si vychutnejte široký výběr plných hamburgerů a dalších pochoutek v příjemném prostředí.

BurgerLand (CZ)

V BurgerLand si pochutnáte na vynikajících burgerech, které spojují čerstvé suroviny s jedinečnými omáčkami, a to v pohodovém prostředí.


Category Restaurants
Rocky O'Reilly's (CZ) prices

Popular Restaurace