Menu

Beta Níže uvedená data o změně ceny jsou rozdílem mezi předchozím a posledním záznamem v naší databázi. Tyto dva záznamy lze odvodit z různých zdrojů a jako takové by měly být použity pouze jako odhady.
0.00
na základě 0 items ratings
CZK prices currency
Kč180.58
Průměrná Cena Položky

Prohlížíte si průměrný Starbucks (CZ) ceny z 25 umístění v naší databázi.

Zřeknutí se Odpovědnosti:

PriceListo shromažďuje aktuální informace o cenách ze zdrojů, jako jsou návštěvy na místě, obchodní webové stránky a telefonní rozhovory. Ceny uvedené na této webové stránce pocházejí z jednoho nebo více těchto zdrojů. Ceny uvedené na tomto webu samozřejmě nemusí být aktuální a nemusí platit pro všechna místa dané obchodní značky. Chcete-li získat aktuální ceny, obraťte se na jednotlivé obchodní místo, které vás zajímá.

O Starbucks (CZ)

Jaká je otevírací doba Starbucks (CZ)?

Otevírací doba Starbucks se může lišit podle místa. Většina kaváren je otevřena od časného rána do pozdního večera a některé i déle. Obecně platí, že většina poboček funguje od 8 do 20 hodin.

Má Starbucks(CZ) rezervace stolů?

Starbucks většinou nepřijímá rezervace stolů, protože je zaměřen na rychlé občerstvení a pohodlné prostředí pro všechny zákazníky.

Nabízí Starbucks (CZ) online objednávání jídla?

Ano, zákazníci mohou využít možnost objednat si kávu a jídlo online prostřednictvím mobilní aplikace Starbucks. Objednávky je pak možné vyzvednout na dané pobočce.

Má Starbucks (CZ) v nabídce bezlepkové nebo veganské možnosti?

Ano, Starbucks nabízí bezlepkové a veganské možnosti, včetně speciálních nápojů a občerstvení. Informace o složkách a alergenech jsou k dispozici online a v obchodech.

Kolik druhů kávy Starbucks (CZ) nabízí?

Starbucks nabízí širokou škálu kávových nápojů, včetně espressa, cappuccina, latte, flat white a mnoha dalších. Každý si může najít něco podle svého.

Má Starbucks (CZ) dětské menu?

Starbucks obvykle nemá specifické dětské menu, ale některá místa mohou nabízet menší porce nebo dětské verze některých nápojů.

Jak dlouho jsou dostupné sezónní nabídky ve Starbucks (CZ)?

Sezónní nabídky ve Starbucks jsou obvykle dostupné po omezenou dobu, často několik týdnů nebo měsíců. Zákazníci si mohou aktuální nabídky prohlédnout na webu nebo v kavárně.

Nabízí Starbucks (CZ) možnost vlastního míchání přísad do nápojů?

Ano, zákazníci si mohou nápoje ve Starbucks přizpůsobit a vytvořit si vlastní kombinace ingrediencí, jako je typ mléka, příchutě a další.

Má Starbucks (CZ) bezplatné Wi-Fi?

Ano, většina Starbucks poskytuje zákazníkům bezplatné Wi-Fi. Přístupové údaje jsou k dispozici u provozovatele nebo na tabuli v kavárně.

Jaké jsou nejoblíbenější dezerty v nabídce Starbucks (CZ)?

Mezi nejoblíbenější dezerty v nabídce Starbucks patří různé druhy muffinů, sušenek, cheesecaků a cake pops. Nabídka se může lišit podle pobočky.

Je možné zakoupit dárkové karty ve Starbucks (CZ)?

Ano, zákazníci si mohou zakoupit dárkové karty Starbucks, které jsou k dispozici v obchodě nebo online.

Nabízí Starbucks (CZ) možnost objednat si kávu na pobočku a následně si ji vyzvednout?

Ano, zákazníci si mohou kávu objednat online nebo prostřednictvím mobilní aplikace a následně si ji vyzvednout na vybrané pobočce.

Existuje možnost objednat si nápoje s nízkým obsahem cukru ve Starbucks (CZ)?

Ano, Starbucks nabízí možnost objednat si nápoje s nízkým obsahem cukru. Zákazníci si mohou vybrat alternativní sladidla nebo druhy mléka.

Jaké jsou vegetariánské možnosti ve Starbucks (CZ)?

Starbucks má na svém menu vegetariánské možnosti, včetně sendvičů, salátů a dezertů. Informace o obsahu jsou uvedeny na webu.

Nabízí Starbucks (CZ) rozvoz nápojů a jídla?

Ano, Starbucks nabízí rozvoz nápojů a jídla prostřednictvím své online platformy nebo mobilní aplikace. Dostupnost se může lišit podle lokality.

Nabízí Starbucks (CZ) možnost nákupu kávových zrn nebo čajů?

Ano, zákazníci si mohou koupit zrnkovou kávu nebo čaje Starbucks v obchodě nebo online.

Má Starbucks (CZ) pro zákazníky program věrnostních bodů?

Ano, Starbucks provozuje věrnostní bodový program s názvem Starbucks Rewards, který umožňuje zákazníkům sbírat body za své nákupy a získávat různé odměny.

Je možné ve Starbucks (CZ) zakoupit kávovar nebo jiné příslušenství?

Ano, některé Starbucks nabízejí možnost nákupu kávovarů, hrnků a dalšího příslušenství souvisejícího s kávou. Nabídka se může lišit podle pobočky.

Jaký typ mléka je k dispozici pro kávové nápoje Starbucks (CZ)?

Starbucks nabízí široký výběr mlék, včetně klasického kravského mléka, sójového mléka, mandlového mléka a ovesného mléka. Zákazníci si mohou vybrat podle svých preferencí.

Má Starbucks (CZ) bezkontaktní platební možnosti jako Apple Pay nebo Google Pay?

Ano, Starbucks podporuje bezkontaktní platby pomocí kreditních karet, Apple Pay a Google Pay. Zákazníci mohou využívat moderní platební metody.

Je ve Starbucks (CZ) možnost přinést si vlastní hrnek nebo termosku?

Ano, zákazníci si mohou do Starbucks přinést vlastní hrnek nebo termosku a získat slevu na svůj nápoj. Nákup Mitarbeiter může také snížit dopad na životní prostředí.

Má Starbucks (CZ) pro zákazníky filtraci vody zdarma?

Ano, většina obchodů Starbucks poskytuje bezplatnou filtraci vody pro zákazníky, kteří si chtějí doplnit vlastní nápoje.

Existuje způsob, jak sledovat aktuální nabídky a slevy ve Starbucks (CZ)?

Ano, zákazníci si mohou prohlížet aktuální nabídky a slevy na webu Starbucks nebo prostřednictvím své mobilní aplikace.

Jaké jsou možnosti čerstvého sendviče ve Starbucks (CZ)?

Starbucks nabízí různé čerstvé sendviče s různými náplněmi, včetně vegetariánských a veganských možností. Informace o obsahu jsou uvedeny na webu.

Jaký druh kávy je ve Starbucks (CZ) nejoblíbenější?

Mezi nejoblíbenější druhy kávy ve Starbucks patří Espresso, Caffè Americano, Cappuccino a Latte. Preference se mohou lišit zákazník od zákazníka.

Je v nabídce Starbucks (CZ) něco pro nekafe?

Ano, Starbucks nabízí i nekávové nápoje, jako jsou různé čaje, horká čokoláda a ledové nápoje s ovocnou příchutí.

Kdo jsou nejlepší konkurenti Starbucks (CZ)?

Coffee and Waffles (CZ)

V Coffee and Waffles zažijte kombinaci lahodných káv a vynikajících waflových pochoutek v příjemném prostředí.

Coffee Perk (CZ)

V Coffee Perk si vychutnejte vynikající kávu a příjemnou atmosféru, která vás osvěží a nabije energií.

Coffee Room (CZ)

V Coffee Room se ponořte do atmosféry jedinečného spojení skvělé kávy a pohodlného prostředí ideálního pro pracovní setkání nebo odpočinek.

Coffee Trail (CZ)

V Coffee Trail objevte cestu k výborné kávě s bohatými a lahodnými aromaty, která vám poskytne autentický kávový zážitek.

COFICO (CZ)

V COFICO si pochutnejte na prvotřídní kávě a dezertech v moderním a stylovém prostředí, které láká milovníky výjimečného kávového zážitku.

Category Restaurants
Starbucks (CZ) prices

Popular Restaurace