Burrito Loco - Sokolovská Ceny Menu (CZ)

Ověřené Ceny
PriceListo není spojen s Burrito Loco - Sokolovská (CZ)
Redakce
Editoval: Redakce
Aktualizováno dne: October 12, 2019
Prohlížíte si Burrito Loco - Sokolovská (CZ) ceny potvrzeny PriceListo na následujícím místě:
Sokolovská 79/81, Praha 8, Hlavní město Praha 186 00 CZ 420603787984
Objednat Online
Ceny jsou uvedeny v: CZK
Beta Níže uvedená data o změně ceny jsou rozdílem mezi předchozím a posledním záznamem v naší databázi. Tyto dva záznamy lze odvodit z různých zdrojů a jako takové by měly být použity pouze jako odhady.
Položka Price Změna

Burrita

Grande Burrito
Velká pšeničná tortilla plněná sýrem, mexickou rýží, fazolemi, cibulkou s koriandrem, nakládanou červenou cibulí, domácí salsou pico de gallo, kukuřicí, ledovým salátem, rajčaty a  papričkami jalapeňos - pro správný mexický říz. To vše zalité smetanou, salsou dle Vašeho výběru a zakápnuté limetkou pro ještě větší zvýraznění jednotlivých chutí.
K159.00 - -
Speedy Burrito
Středně velká pšeničná tortilla plněná sýrem, fazolemi, mexickou rýží, ledovým salátem, salsou pico de gallo a domácí salsou dle Vašeho výběru.
K109.00 - -

Saláty

Taco Salad
Velká porce ledového salátu se sýrem, fazolemi, mexickou rýží, cibulkou s koriandrem, nakládanou červenou cibulí, domácí salsou pico de gallo, kukuřicí, rajčaty, papričkami jalapeňos a tortilla chipsy. To vše zalité smetanou, domácí salsou dle Vašeho výběru a zakápnuté limetkou pro ještě větší zvýraznění jednotlivých chutí.
K159.00 - -
Vegan Taco Salad
Velká porce ledového salátu s fazolemi, mexickou rýží, cibulkou s koriandrem, nakládanou červenou cibulí, domácí salsou pico de gallo, kukuřicí, rajčaty, papričkami jalapeňos a tortilla chipsy. To vše zalité domácí salsou dle Vašeho výběru a zakápnuté limetkou pro ještě větší zvýraznění jednotlivých chutí.
K149.00 - -

Chili Bowl

Burrito Bowl
Velká porce mexické rýže s fazolemi, sýrem, ledovým salátem, cibulkou s koriandrem, nakládanou červenou cibulí, domácí salsou pico de gallo, kukuřicí, rajčaty, papričkami jalapeňos a tortilla chipsy. To vše zalité smetanou, domácí salsou dle Vašeho výběru a zakápnuté limetkou pro ještě větší zvýraznění jednotlivých chutí.
K159.00 - -

Quesadilly

Quesadilla Deluxe
Velká pšeničná tortilla zapečená se sýrem, podáváme se zakysanou smetanou a salsou Vašeho výběru.
K159.00 - -
Sýrová Quesadilla
Velká grilovaná pšeničná tortilla zapečená se sýrem, podáváme se dvěma salsami dle Vašeho výběru.
K139.00 - -

Snacks

MINI Nachos
Kukuřičné tortilla chipsy se salsou dle Vašeho výběru.
K75.00 - -

Nápoje

Jarritos Mexican Cola K49.00 - -
Jarritos Guava K49.00 - -
Jarritos Limetka K49.00 - -
Jarritos Mandarinka K49.00 - -
Corona - mexické pivo
(0,355l)
K69.00 - -
Toma - neperlivá
(0,5l)
K29.00 - -
Toma - jemně perlivá K40.00 - -
Pepsi
(0,33l)
K29.00 - -

Dezerty

Chipotle - Brownie
Čokoládové brownie s přídavkem Chipotle papriček pro jemnou pálivost.
K45.00 - -
Brownie
Čokoládové brownie.
K45.00 - -
Zřeknutí se Odpovědnosti: PriceListo shromažďuje aktuální informace o cenách ze zdrojů, jako jsou návštěvy na místě, obchodní webové stránky a telefonní rozhovory. Ceny uvedené na této webové stránce pocházejí z jednoho nebo více těchto zdrojů. Ceny uvedené na tomto webu samozřejmě nemusí být aktuální a nemusí platit pro všechna místa dané obchodní značky. Chcete-li získat aktuální ceny, obraťte se na jednotlivé obchodní místo, které vás zajímá.