Перша ліпша на ринку Ціни на меню (UA)

Підтверджені ціни
PriceListo не пов’язана з Перша ліпша на ринку (UA)
Ви переглядаєте Перша ліпша на ринку (UA) ціни підтверджені PriceListo в одному або кількох місцях у Ukraine
Ціни, показані в: UAH
Бета-версія Дані про зміну ціни, відображені нижче, - це різниця між попереднім та останнім записом у нашій базі даних. Дві записи можуть бути отримані з різних джерел, і як такі вони повинні використовуватися лише як кошториси.
Пункт Ціна Зміна

Шаурма

Шаурма №1
Курка (маринована в травах і спеціях), свіжий китайський салат, помідор, маринований огірок, білий соус із спеціями та часником, свіжий лаваш, підігрітий на грилі. (400гр)
₴74.00 - -
Шаурма Ліпша
Курка (маринована в травах і спеціях), свіжий китайський салат, помідор, маринований огірок, білий соус із спеціями та часником, свіжий лаваш, підігрітий на грилі. (500гр)
₴89.00 - -
Шаурма Прима
Курка маринована в травах і спеціях, помідор,маринований огірок,білий соус з спеціями і часником,свіжий лаваш, свіжий китайський салат(290 гр)
₴59.00 - -
Шаурма Супер Сирна
Курка маринована в травах та спеціях, білий соус із спеціями та сухим часником, свіжий китайський салат, помідор, маринований огірок, сулугуні, свіжий лаваш (480гр)
₴88.00 - -

Напої

Пепсі
500мл
₴19.00 - -
Dr Pepper ₴35.00 - -
Моршинська газована ₴16.00 - -
7up ₴19.00 - -
Тонік Evervest ₴19.00 - -
Пункт Ціна Зміна

Shawarma

Shawarma No. 1
Chicken (marinated in herbs and spices), fresh Chinese salad, tomato, pickled cucumber, white sauce with spices and garlic, and fresh grilled pita bread. (480g)
₴69.00 - -
Shawarma Lipscha (the best)
Chicken (marinated in herbs and spices), fresh Chinese salad, tomato, pickled cucumber, white sauce with spices and garlic, and fresh grilled pita bread. (500g)
₴84.00 - -
Шаурма Прима ₴59.00 - -

Beverages

Pepsi
500ml
₴19.00 - -
Відмова від відповідальності: PriceListo збирає фактичну інформацію про ціни з таких джерел, як відвідування на місці, ділові веб-сайти та інтерв'ю по телефону. Ціни, повідомлені на цій веб-сторінці, походять від одного або декількох із цих джерел. Зрозуміло, ціни на цьому веб-сайті можуть бути поточними та можуть не застосовуватися до всіх місць даної торгової марки. Щоб отримати поточне ціноутворення, зверніться до конкретного місця, яке вас цікавить.